Klaudia Piotrowicz

Właścicielka, dyrektor artystyczna i stylistka fryzur salonu O! MY HAIR!

“Jako stylistka fryzur chcę sprawić, aby każda klientka czuła się codziennie tak, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Dlatego tak bardzo stawiam na pielęgnację i wierzę, że piękno tkwi w zdrowych, mocnych i lśniących włosach. Tworzenie koloryzacji jest dla mnie niezwykłym procesem twórczym, który pozwala mi na odważne kreowanie nowych trendów. Tworząc O! MY HAIR!, moim marzeniem było spotkać na swojej drodze różnorodne osobowości, które łączy pasja do fryzjerstwa. Stworzenie Teamu OMH! jest urzeczywistnieniem moich marzeń. Praca z ludźmi motywuje mnie do działania.”

Aleksandra Hermyt

Stylistka fryzur

“Posiadam długoletnie doświadczenie w pracy jako stylistka fryzur. Wybierając ten zawód, od początku kierowała mną pasja, która z każdym kolejnym rokiem i doświadczeniem ewoluuje. Uwielbiam jak spod moich rąk wychodzą zadowolone i odmienione klientki. Poza pracą interesuję się modą oraz designem wnętrz. Wszystko to nie miałoby sensu, gdyby nie rodzina. Bo to ona jest dla mnie najważniejsza :)”

Sandra Witas

Stylistka fryzur

Moją pracę postrzegam jako proces twórczy, na który składa się całość indywidualnej osoby: twarz, sylwetka, ubiór, praca, styl. To pod te elementy doradzam i dobieram odpowiednią fryzurę. Uwielbiam delikatne upiększanie naturalnego koloru włosów, za pomocą refleksu. W moim zawodzie nieustannie zmieniają się techniki oraz trendy, dlatego tak ważne jest dla mnie podążanie za nimi oraz ciągły rozwój. Cenię sobie możliwość wykazania dużej kreatywności, która łączy się z wyobraźnią, fantazją i zdolnościami manualnymi.”

Dominik Zok

Stylista fryzur

“Klasyczne strzyżenie, naturalny efekt oraz dobre modelowanie to (w dużym skrócie) cały ja! Poprzez nadanie włosom odpowiedniego kształtu, można zmienić jedną fryzurę w kilka zróżnicowanych. To dla mnie swoista magia tego zawodu. Dla klienta robię wszystko to, co chciałbym, żeby ktoś zrobił dla mnie. Jestem szkoleniowcem z kilkuletnim doświadczeniem. Poza pracą, muzyka jest dla mnie bardzo ważnym elementem życia. I tutaj zaskoczenie, bo w muzyce nie jestem już tak klasyczny. Słucham utworów, zaczynając od Violetty Villas, przez Tercet Egzotyczny, aż po Yma Sumac.”

Julita Modrzejewska

Stylistka fryzur

Kocham ciąć kręcone włosy! To aspekt, o którym musiałam wspomnieć w pierwszej kolejności :) Posiadam wieloletnie doświadczenie w zawodzie fryzjera. Salon O! MY HAIR! współtworzę od pierwszego dnia jego istnienia. Dobrze czuję się w naturalnych koloryzacjach oraz upięciach, które staram się doprowadzać do perfekcji. Oprócz tego jestem zauroczona pielęgnacją włosów! Wydaje mi się, że w sposób cierpliwy, rzetelny i wnikliwy przeprowadzam konsultację z klientem. Ale to już Wam zostawiam do oceny. Porozmawiamy?”

Paulina Antolska

Recepcjonistka

“Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązującą kontakty. Te dwie cechy mogę sprawdzać i rozwijać na co dzień w pracy w salonie. Uwielbiam kontakt z naszymi klientami, którzy są niesamowicie różnorodni. Moją największą pasją są podróże oraz kulinaria. Oprócz tego spełniam się uprawiając sporty zimowe i grając w siatkówkę.”

Małgorzata Wróbel

Stylistka fryzur

“Dlaczego fryzjerstwo? Było to moim marzeniem już od przedszkolnych lat. Odkąd pamiętam powtarzałam, że zostanę fryzjerką. I proszę, oto jestem! Od kilku lat rozwijam się w zawodzie i już teraz mogę stwierdzić, że najlepiej czuję się w koloryzacjach i upięciach włosów. W salonie O! MY HAIR! zostałam nazwana “królową blondów” i niezaprzeczalnie takie koloryzacje uwiebiam. Cenię sobie pracę z ludźmi i zawsze staram się sprostać oczekiwaniom klientów.”

Patrycja Piskorz

Stylistka fryzur

“Fryzjerstwo to dla mnie odskocznia od codziennej rutyny. Tutaj nie ma powtarzalności! Najbardziej lubię koloryzacje, które pozwalają mi na artystyczne uniesienia. Ważne, aby praca była związana z pasją. Inaczej nie pokonywałabym codziennie tylu kilometrów :) W wolnym czasie udzielam się w fundacjach prozwierzęcych. Cenię sobie ciszę i spokój.”

Dominika Grajewska

Stylistka fryzur

“Pielęgnacja i stan włosa. Te dwa elementy, to dla mnie punkt wyjścia w dobrym fryzjerstwie. Uwielbiam, jeśli w efekcie dbania o włosy mojej klientki, wydobywam ich piękno i blask. Zdrowe włosy lubię podkreślić naturalną koloryzacją. Jestem dobrym słuchaczem, ale i rozmówcą. Poza pracą interesuję się stylizacją, która niegdyś była moim głównym zawodem. Podróże, obcowanie z naturą i yoga w jej anturażu, to cała Ja. To stąd czerpię energię, którą przekładam na efekty swojej pracy.”

Julia Staszewska

Junior Stylistka

„Moją przygodę z fryzjerstwem rozpoczęłam w 2018 roku. Rozwijam się pracując jako asystentka w salonie OMH. Oprócz nauki technik strzyżeń i koloryzacji, uczę się pracy z klientem, co jest niesamowicie ważne w zawodzie fryzjera. Najlepiej czuje się w strzyżeniach, ale chciałabym rozwijać się w kierunku upięć okolicznościowych.”

Zuzanna Sztorc

Recepcjonistka

“Uwielbiam ludzi przepełnionych pasją, motywują mnie do działania. Praca w salonie O! MY HAIR!, gdzie ta pozytywna energia aż unosi się w powietrzu, sprawia, że ja również czuję się dobrze. Śmiało mogę powiedzieć, że praca z klientem jest moim żywiołem. W wolnych chwilach pasjonuję się pisaniem. Mogę pochwalić się epizodem w dziennikarstwie. Brałam udział w warsztatach pisania o modzie, na których zostałam wyróżniona stażem. Interesuje mnie kultura szeroko pojęta, szczególnie właśnie moda. Odpoczywam z książką w dłoni, lub jeżdźąc konno :)”